Witam serdecznie!
Wszystkie prace wykonane są z wysoko jakościowego bawełnianego sznurka polskiej produkcji. Są wykonywane ręcznie, indywidualnie na zamówienie. Tworzę je z precyzją i starannością.
Wybierając mój sklep wybierasz jakość, ale też w 100% polski produkt

Dostępne od ręki

Proponuje Państwu jakość i staranność wykonania w przystępnej cenie.
W każdą pracę wkładam wiele serce, które okazuje również w formie ich pakowania.
Zapraszam na indywidualne projekty. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań.

Zapraszam do śledzenia moich profili

Recenzje moich klientów

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Nie spodziewałam się tylu wspaniałości. Polecam z całego serca rękodzieło Pani Sylwii jeśli ktoś chce posiadać coś tak oryginalnego i niepowtarzalnego albo podarować wyjątkowy prezent komuś bliskiemu, obdarowana osoba na pewno będzie zachwycona takim prezentem tak jak ja jestem! 😉 Bardzo miły kontakt i szybka realizacja.

Zakupiłam u Sylwii już dwie makramy i trzy kwietniki wiszące. Wszystko wykonane bardzo szybko, z dbałością o każdy szczegół. Kwietniki solidne, nie rozciągają się nawet pod wpływem czasu i na prawdę ciężkich kwiatków. Piękna ozdoba nadająca smaku każdemu miejscu 😊😍 bardzo mocno polecam!

Jagoda

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowo ozdobnego to polecam kwietniki z tej pracowni. Piękne wzory i staranne wykonanie a do tego miła obsługa. Polecam

Regina

Sylwia! Chcę Ci serdecznie podziękować za cudowny łapacz snów i moje wymarzone piórka Jak zawsze stanęłaś na wysokości zadania . Perfekcja w każdym calu!!! Papier, bilecik, pudełko, naklejki tworzą piękną oprawę twych prac…wkładasz za każdym razem ogromne serce w swe rękodzieło. Polecam z całego serca!!!!

Danika

Skontaktuj się ze mną 🙂
609129808
Nysa
Zaplatanenoca@gmail.com